Doradca Kredytowy Wrocław – zaufaj ekspertom!

Doradca kredytowy Wrocław.

Planujesz zakup mieszkania lub domu? Chcesz mieć w końcu swoje własne miejsce na Ziemi? A może marzysz o nowym samochodzie lub po prostu chcesz rozwinąć swoją firmę?

Dla wielu z nas kredyt był i jest jedyną możliwą drogą do osiągnięcia celu i spełnienia marzeń.

Podjąłeś już decyzję o skorzystaniu z finansowania.
Wśród wielu dostępnych możliwości chciałbyś wybrać tę, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

 • Tylko jak się odnaleźć w gąszczu tych wszystkich propozycji?
 • Jak dokonać dobrego wyboru?
 • Jakie priorytety są najważniejsze przy wyborze kredytu?

W znalezieniu odpowiedzi na te pytania i doborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania pomoże Ci wyspecjalizowany, niezależny doradca kredytowy.
Warto skorzystać z usług doradztwa kredytowego naszej firmy.
Ponieważ Eksperci Finansowi Wrocław to firma zrzeszająca ekspertów zajmujących się zawodowo pośrednictwem finansowym oraz analizowaniem i porównywaniem zarówno kredytów hipotecznych,gotówkowych jak i firmowych.
Mamy również doradców wyspecjalizowanych w pośrednictwie leasingowym.

Dlaczego Doradca kredytowy Wrocław ?

Ekspert Finansowy Wrocław zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi produktami sektora finansowego. Nieustannie się szkoli i podnosi kwalifikacje przez co doskonale rozumie zmiany zachodzące na rynku.
Dzięki aktualizowanej na bieżąco wiedzy jest w stanie przekazać Ci informacje w sposób jasny i zrozumiały.

Doradca kredytowy Wrocław zwróci też Twoją uwagę na różnice między ofertami i najlepszymi promocjami.
Pomoże zoptymalizować Twoje finanse oraz zaplanować spłatę bieżących zobowiązań.

Niezależnie od tego jakiego rodzaju finansowania poszukujesz jesteśmy w stanie pomóc Ci dokonać naprawdę dobrego i najbardziej korzystnego wyboru.

Doradca Kredytowy Wrocław – zaufaj ekspertom!

Oczywiście możesz samodzielnie próbować rozeznać się w gąszczu bankowych ofert.
Decydując się jednak na skorzystanie z pomocy eksperta finansowego Wrocław zyskujesz całkowicie bezpłatną pomoc.
Oszczędzasz mnóstwo czasu. Ponieważ nie będziesz go tracił go na samodzielne doinformowanie się w poszczególnych bankach.Oszczędzasz też sobie nerwów bo doradca kredytowy wyliczy Twoją zdolność kredytową i sprawdzi na jak wysoki kredyt możesz liczyć w danym banku.
Przedstawi Ci też te propozycje, które są najbardziej zbliżone do Twoich potrzeb.Poinformuje o kosztach związanych z udzieleniem kredytu. Pomoże skompletować wymagane dokumenty.
I co najważniejsze oceni Twoje szanse na podpisanie umowy z konkretnym bankiem. Dzięki temu unikniesz zbyt wielu zapytań o kredyt. A to z kolei nie obniży Twojej oceny scoringowej w BIK. Jest to bardzo ważne również ze względu na fakt, że zbyt duża ilość zapytań w BIK może na długo przyblokować możliwość uzyskania jakiegokolwiek kredytu.

Ekspert Finansowy Wrocław pomoże Ci całkowicie bezpłatnie. Jego wynagrodzenie jest wypłacane przez bank po otrzymaniu przez Ciebie kredytu.
Oznacza to, że masz gwarancję rzetelności w dołożeniu wszelkich starań byś uzyskał finansowanie.
Nasi doradcy są niezależni, tzn. nie są związani z żadnym konkretnym bankiem. Współpracują z wieloma instytucjami finansowymi co daje szersze możliwości wyboru dla Ciebie.

Czym się zajmuję Doradca Kredytowy?

Ponieważ firma Ekspert Finansowy Wrocław zrzesza doradców finansowych wyspecjalizowanych w różnych kredytach znajdziesz u nas bezpłatną pomoc w uzyskaniu:

 • Kredytu gotówkowego,
 • kredytu hipotecznego,
 • pożyczki hipotecznej,
 • kredytu konsolidacyjnego,
 • kredytu firmowego i leasingu.

Zadaniem każdego z naszych doradców jest dobranie najbardziej korzystnej dla Ciebie oferty finansowania dostępnej na rynku bankowym.Oczywiście wskazanie najbardziej trafnych propozycji zawsze jest poprzedzone właściwym rozpoznaniem Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Dopiero po dokładnej analizie Twojej sytuacji dobierane są oferty odpowiednich produktów.
Rolą doradcy kredytowego Wrocław jest także poinformowanie Cię i pomoc w przedłożeniu wymaganych przez bank dokumentów, a także pomoc w prawidłowym wypełnieniu wniosku kredytowego.

Jeżeli nie masz wzorowej oceny punktowej w BIK nasz doradca podpowie Ci co zrobić by tę ocenę poprawić.

Jak wygląda współpraca z Doradcą Kredytowym?

Zatem, jeżeli potrzebujesz zastrzyku gotówki, poszukujesz finansów na zakup nieruchomości lub samochodu, albo chcesz starać się o leasing po prostu zadzwoń +48 533 88 78 78.
Nasz doradca umówi się z Tobą na spotkanie w miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie.
W trakcie spotkania doradca kredytowy Wrocław przeanalizuje Twoje potrzeby i możliwości w celu dobrania jak najbardziej optymalnej dla Ciebie propozycji. Wypełni z Tobą wnioski kredytowe i pomoże w zorganizowaniu wymaganych dokumentów. Po skompletowaniu całości dostarczy za Ciebie wszystkie wymagane dokumenty do banku. Tobie pozostanie jedynie poczekać na decyzję banku.

Jak nawiązać współpracę z Doradcą kredytowym z Wrocławia?

Jeżeli wolisz bezpośredni kontakt serdecznie zapraszamy do naszego biura znajdującego się na ul.Powstańców śląskich 95 we Wrocławiu. Jeżeli jednak wolisz najpierw kontakt telefoniczny zadzwoń do nas na numer:+48 533 88 78 78. Umówisz się wówczas z naszym doradcą w najbardziej dogodnym dla Ciebie miejscu i o najbardziej dogodnej porze.Możesz też do nas napisać e-mail na adres: biuro@ekspertfinansowy.org. Jeżeli pozostawisz dane kontaktowe, doradca kredytowy oddzwoni do Ciebie i umówi się z Tobą na spotkanie.

Doradca kredytowy Wrocław-podsumowanie.

Największe zagubienie wśród naszych Klientów wywołują procedury związane z kredytem hipotecznym bądź pożyczką hipoteczną, dlatego wskazanym wręcz jest skorzystanie z bezpłatnej pomocy Niezależnych Ekspertów z Wrocławia.

Również przy kredytach gotówkowych można się zagubić, a nawet wręcz samemu sobie zaszkodzić zbyt dużą ilością zapytań. Ponieważ wędrując od banku do banku w celu doinformowania się o ofertach i sprawdzeniu jakie mamy możliwości za każdym razem poznajemy ofertę tylko i wyłącznie tego jednego banku. Z kolei każde zapytanie w banku o nasze możliwości wiąże się z zapytaniem do BIK w celu sprawdzenia Twoich ewentualnych zobowiązań.
Przed sytuacją, w której zablokujesz sobie możliwość wnioskowania o kredyt zbyt dużą ilością zapytań uchroni Cię oczywiście Doradca Finansowy Wrocław. Wynika to przede wszystkim z faktu, że naszemu doradcy wystarczy jedno zapytanie w BIK dotyczące Twoich aktualnych zobowiązań i oceny punktowej czyli scoringu. Na podstawie tego jednego zapytania nasz doradca starannie przeanalizuje twoje możliwości i wybierze dla Ciebie najlepsze oferty z szerokiej palety banków.

Zatem decydując się na bezpłatną pomoc Ekspertów Finansowych z Wrocławia otrzymujesz masę korzyści:

 • czas,
 • spokój,
 • ochronę przed popsuciem własnego wizerunku i obniżeniem oceny scoringowej W BIK,
 • pewność, że doradca dołoży wszelkich starań by Ci pomów w uzyskaniu finansowania.

A dlaczego powinieneś wybrać firmę Ekspert Finansowy Wrocław?

Przede wszystkim dlatego, że nasza pomoc jest całkowicie darmowa.

 • Nie pobieramy żadnych opłat.
 • Doradzamy niezależnie, ponieważ nie jesteśmy zależni kapitałowo od żadnej instytucji finansowej.
 • Ponieważ w naszym portfolio mamy oferty ponad 60 banków w Polsce i ponad 30 firm leasingowych.
 • Pomagamy osobom w całym kraju, a nawet poza granicami państwa.

Zatem, jeśli chcesz mieć pewność, że uzyskasz profesjonalną i darmową pomoc w uzyskaniu kredytu zgłoś się do nas
ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław
woj. dolnośląskie
lub zadzwoń +48 533 88 78 78
ewentualnie napisz: e-mail: biuro@ekspertfinansowy.org

Serdecznie zapraszamy.

https://kredytywroclaw.com/

Tu czekają na Ciebie wykwalifikowani ludzie, którzy chcą Ci pomóc.