Gdzie warto zjeść? Najlepsza restauracja w Międzygórzu

Odwiedzając naszą malowniczą okolicę, można nie tylko upajać się urokami natury i świeżym górskim powietrzem. Przemierzając obszar położony u stóp Masywu Śnieżnika warto jest zahaczyć o jego najbardziej popularne miejsca.

Jedną z największych atrakcji Międzygórza jest Śnieżnicki Park Krajobrazowy, utworzony w 1981 roku. Cechują go bogata fauna i flora, jak i również przepiękne górskie szlaki. Po wycieczce po parku, następnym obowiązkowym punktem dla turysty jest, umiejscowiony pośród bujnej zieleni, Wodospad Wilczki. Jego wysokość wynosi 22 metry i jest drugim co do wielkości wodospadem w polskich Sudetach.

Jest wiele pięknych miejsc w Międzygórzu, które warto odwiedzić, jednak to miejsce jest jedną z najbardziej popularnych lokalizacji wybieranych przez turystów.

Gdzie warto zjeść w Międzygórzu?

A po wyciecze chodziliśmy na obiad. Tak, odwiedzanie nowych miejsc w celach turystycznych często bywa wyczerpujące. Długie wędrówki po mieście czy górach często prowadzą do jednego miejsca… restauracji. Warto jednak zastanowić się, która będzie odpowiednia, aby porządnie nasilić się do kontynuowania wycieczki.

Jedzenie to jedna z podstawowych potrzeb człowieka, ale też przyjemność. Nieopodal Wzgórza Parkowego mieści się  Pensjonat Słoneczna Willa, która nie tylko oferuje komfortowe miejsca noclegowe lecz również przepyszne dania w restauracji.

Restauracja Międzygórze jest jedną z najbardziej rekomendowanych lokali w mieście. Wnętrze zachwyca swoją elegancją. Wypełniają go stonowane kolory z drewnianym wykończeniem. Poza walorami estetycznymi oferuje bogatą kartę dań dostępną nie tylko dla gości nocujących w naszym pensjonacie. Każdy jest tutaj mile widziany.

W ofercie znajdziecie Państwo tradycyjne polskie dania i potrawy kuchni europejskiej. W przystępnej cenie serwowane są zarówno śniadania, obiady, jak i kolacje. W godzinach porannych oferowany jest szwedzki stół. Niezależnie od pory dnia, możecie Państwo liczyć na posiłek wykonany prosto z serca. W  karcie każdy odnajdzie coś dla siebie, nawet goście z najbardziej wymagającymi kubkami smakowymi.

Ponad to pozostawiamy do dyspozycji gości część wypoczynkową z kominkiem, drink-bar dla osób dorosłych i kącik dla dzieci. Można również skorzystać z tarasu widokowego. Po kulinarnym wzmocnieniu organizmu jest on gotowy do dalszej podróży.