W razie awarii wykorzystaj samochód zastępczy z OC AXA

Jakkolwiek nietrudno jest natknąć się na rynku na propozycje ubezpieczycieli, jakie dotyczą kwestii bezpieczeństwa na drodze czy radzeniu sobie z konsekwencjami stłuczki czy awarii, to jednak nie znaczy to absolutnie, że wszystkie z nich są obwarowane jednakowymi możliwościami i zaletami. Dlatego też rozsądnie z naszej strony będzie z całą pewnością przejrzeć większą ilość ofert i porównać je ze sobą po to, by mieć pewność, iż żadne ograniczenia nie odbiorą nam potrzebnej pilnie pomocy przy awarii samochodu w najmniej odpowiednim momencie. Na szczęście odpowiednie propozycje są jak najbardziej dostępne i wystarczy tylko odrobina skrupulatności i uwagi by wykupić polisę, która będzie realnym wsparciem przy wypadku lub awarii.

Na jakie sprawy przy wyborze polisy warto zwrócić uwagę?

Sprawą przedstawiającą duże znaczenie jest chociażby to, by po objęciu samochodu zastępczego we władanie móc się posługiwać nim swobodnie, nie zaś zastanawiać przez cały czas nad narzuconymi nam odgórnie ograniczeniami wiążącymi się z tą sprawą. Decydując się na rozwiązania takie jak samochód zastępczy z OC AXA będziemy mieli do czynienia niezawodnie z możliwością używania samochodu na skalę takiej ilości kilometrów jaka jest nam potrzebna do realizacji naszych planów. Gdy zaś samochód zastępczy z OC AXA zostanie uszkodzony, to nawet w przypadku takiego dobitnego pecha nie będziemy musieli martwić się o to, iż nasz stan posiadania zostanie dodatkowo obciążony przez koszta naprawy również auta zastępczego.

Pokrycie kosztów auta zastępczego, a druga strona

W przypadku konkurencyjnych polis warunkiem eksploatacji bez własnych nakładów auta zastępczego jest wyrażenie zgody na ten proceder ubezpieczyciela sprawcy wypadku w którym ponieśliśmy stratę. Na szczęście jednak nie ma powodu do zaprzątania sobie głowy tą zależnością gdy chodzi o samochód zastępczy z OC AXA. W tym wypadku nasz ubezpieczyciel, wskutek naszej polisy, zapewnia nam auto z równorzędnego segmentu do naszej własnej maszyny na potrzebny czas.