Dlaczego Centrum Medyczne CMP to wybór dla Ciebie?

Zobaczmy, czym wyróżnia się Centrum Medyczne CMP na tle innych, konkurencyjnych ofert na rynku.

Zakres oferty

To właśnie w cmp.med.pl możemy wykonać szeroki wachlarz badań diagnostycznych, dotychczas nieoferowanych w innych miejscach. Wśród oferowanych propozycji są zabiegi pospolite i powszechne, ale również bardziej wyspecjalizowane, jak chociażby: bananie drożności jajowodów, oferta na większość poznanych antygenów, przeciwciał, zabiegi estetyczne i wiele innych. Nasza karta zabiegów zawiera aż 2339 pozycji, co czyni z cmp.med.pl wyróżniającą się jednostkę pod względem wykonywanych zabiegów medycznych.

Cena

Dobrej jakości opieka medyczna często ma to do siebie, że trzeba za nią słono płacić. Inaczej jest w przypadku oferty Centrum Medycznego CMP i choć nadal niektóre zabiegi kosztują sporo, co ma związek z wykorzystywanymi materiałami i technologiami, to zawsze możemy zauważyć, że oferta cmp.med.pl jest zauważalnie tańsza od konkurencji.

Wyróżnienia

Co może wskazywać, że jedna placówka medyczna charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do tematu? Nagrody i wyróżnienia przyznawane przez niezależne organizacje. A tak się składa, że CMP może się pochwalić szeroką ich gamą. I tak Centrum Medyczne CMP zostało wyróżnione tytułem przyjaznej przychodni, co wskazuje na rzetelne i uprzejme podejście do pacjentów. Posiada ponadto certyfikat Rzetelna Firma, przyznawanym instytucjom o rzetelnym podejściu do prowadzonych przez nie działalności. Nie są to wszystkie wyróżnienia, ale jasno wskazują, że jest to Przychodnia godna zaufania.