Jak urozmaicić seks?

Wiele par zastanawia się co zrobić aby w ich życiu erotycznym nie wiało nudą. Często jest tak że pary z długoletnim stażem z czasem popadają w rutynę podczas miłosnych igraszek. Te same gry wstępne, te same pozycje to wszystko może prowadzić do rutyny i znudzenia partnerem/partnerką. Jak urozmaicić seks? Jest kilka rzeczy, które pokażą nam jak urozmaicić seks.

Sztuczne lalki

Ta atrakcja jest raczej skierowana do samotnych mężczyzn, którzy z braku partnerki chcą odreagować napięcie seksualne. Bardzo często sztuczne lalki pomagają im także ,,poćwiczyć”przed prawdziwym zbliżeniem. niektórzy uważają to za coś wstydliwego, jednak wszystko jest dla ludzi. Trzeba jednak pamiętać, że lalki miłości jak żywe to niestety dość duży koszt. Chcąc spróbować takiego urozmaicenia musimy się z tym liczyć.

Gry o seksie

Gra o seksie to świetna zabawa dla par z dłuższym stażem. Są one doskonałym sposobem na grę wstępną. Kiedy zastanawiamy się jak urozmaicić seks wystarczy zabrać gry o seksie do sypialni i wtedy wszystko nabiera nowych barw. Gry erotyczne  pozwalają również wydobyć na powierzchnię nieznane dotąd marzenia erotyczne, o których wcześniej baliśmy się lub po prostu wstydziliśmy się powiedzieć partnerowi/partnerce.

Striptiz

każdy facet marzę o osobistym striptizie wykonanym tylko i wyłącznie dla niego. To jednak nie tyczy się tylko i wyłącznie panów. Kobiety tak że mają podobne potrzeby. dlatego też jeżeli w waszej sypialni jest nudno i nie wiecie jak urozmaicić seks bardzo łatwym i podniecający sposobem jest właśnie striptiz. Nic tak nie rozpala zmysłów jak ukochany/ukochana wykonuje erotyczny taniec przy muzyce i świecach.

Nowe pozycje

Jak urozmaicić seks?Ciągle i te same pozycje stają się bardzo monotonne i wówczas nie ma się ochoty na zbliżenie. Kochając się ciągle w tych samych pozycjach jesteśmy w stanie przewidzieć co zrobi nasz partner/partnerka. Nie jest to ani podniecające ani ekscytujące. Dlatego też, świetnym rozwiązaniem są nowe pozycje seksualne. Możemy spotkać się z oporem partnera/partnerki jednak wystarczy porozmawiać i wyjaśnić. nowe pozycję mogą stać się niezapomnianymi wrażeniami i przez to mogą podnieść nasze doznania erotyczne. Oto kilka prostych zasad jak urozmaicić seks. Najważniejsze to przede wszystkim rozmowa z partnerem/partnerką o naszych oczekiwaniach, pragnieniach i potrzebach.

Artykuł powstał przy współpracy z https://www.fox360.net/pl