×

Dlaczego warto wybrać się do Niechorza latem?

Dlaczego warto wybrać się do Niechorza latem?

Dlaczego warto wybrać się do Niechorza latem?

Jeśli chodzi o letnie wakacje, większość z nas prawdopodobnie nie pomyśli o wyjeździe gdzieś na wybrzeże Bałtyku, chyba że mamy tam przyjaciół lub rodzinę. Na szczęście istnieją pewne ukryte klejnoty, o których wie niewiele osób, a Niechorze jest jednym z nich. To małe miasteczko w północno-zachodniej Polsce może nie być tak znane jak niektóre inne miejsca na wybrzeżu Bałtyku. Ale jego połączenie pięknych plaż, bujnych lasów i relaksującej atmosfery sprawia, że jest to świetne miejsce na letnie wypady.

Jedzenie w Niechorzu

Jeśli kochasz owoce morza, pokochasz Niechorze. Ma ono długą tradycję rybołówstwa, a tutejsze owoce morza są jednymi z najlepszych w kraju. Niemal wszędzie można znaleźć pyszne dania rybne. Ale Niechorze to także świetne miejsce dla miłośników polskiej kuchni. To właśnie tutaj znajdziesz jedno z najlepszych miejsc w Polsce na pierogi, czyli pyszne polskie pierogi.

Restauracja Niechorze – zapoznaj się z ofertą!

Pobyt w pensjonacie z widokiem na morze

Jedną z najlepszych rzeczy w Niechorzu jest to, jak bardzo jest ono zrelaksowane. To idealne miejsce, aby zwolnić tempo i po prostu się zrelaksować. Prawdopodobnie będziesz chciał zatrzymać się w miejscu, które ma widok na morze, więc możesz patrzeć na morze, gdy będziesz cieszyć się filiżanką kawy rano. A także będziesz chciał poszukać pensjonatu, który ma basen, gdzie możesz wziąć kąpiel w gorący letni dzień.

Plaże

Jeśli przyjedziesz do Niechorza latem, będziesz mógł cieszyć się wszystkim, co mają do zaoferowania plaże. Najlepszy czas na odwiedzenie plaż to najcieplejsze miesiące, od czerwca do sierpnia. Jeśli lubisz spacerować po plaży i szukać muszelek, będziesz miał wiele okazji, ponieważ tutejsze plaże należą do najczystszych w Polsce. Jeśli wolisz bardziej aktywne formy wypoczynku, pływanie, surfing i windsurfing to popularne letnie aktywności na plażach Niechorza. Lato to także najlepszy czas, aby spróbować swoich sił w siatkówce plażowej.

Podsumowując

Jak widać, jest wiele powodów, aby odwiedzić Niechorze latem. A jeśli lubicie podróżować poza sezonem, to również możecie doświadczyć mnóstwa korzyści. Mniej tłumów, niższe ceny i mniejszy hałas związany z pracami budowlanymi, na przykład. Jest też mnóstwo imprez, festiwali i koncertów, które odbywają się w różnych miejscach Niechorza.