Szkolenie / Warsztaty

Rozpoczęcie działań na rynku brytyjskim jest niewątpliwie przedsięwzięciem o ogromnym potencjale komercyjnym, lecz także kosztownym, trudnym i obarczonym sporą dozą ryzyka. Jest to „temat” tak rozległy, że zapewne – jak wielu naszych klientów w przeszłości – zastanawiasz się od czego w ogóle zacząć? Nasza oferta Szkolenia – a mówiąc bardziej precyzyjnie spersonalizowanych i praktycznych Warsztatów – to jedna z najlepszych możliwych odpowiedzi na tak postawione pytanie.

Oferowane przez nas Warsztaty to pełen zakres szkolenia dla Ciebie i Twojego zespołu, które da Wam podstawy do bazującego na konkretnej wiedzy i w pełni świadomego planowania działań. Co więcej, w części praktycznej, poczynicie znaczące postępy na tej drodze i przygotujecie wstępną wersję wieloaspektowej, realistycznej i skutecznej Strategii wejścia na rynek brytyjski – w pełni dopasowaną do Waszych produktów lub usług, ambicji i możliwości.

Są to lata nauki i praktyki w pigułce, podane na tacy przez doświadczonego w brytyjskim i globalnym biznesie przedsiębiorcę mieszkającego i działającego w branży nowych technologii w Wielkiej Brytanii.

A więc dlaczego warto? Podsumowując:

  • Zdobądź unikalną i praktyczną wiedzę na temat rozwoju biznesu w Wielkiej Brytanii
  • Poznaj ryzyka i sposoby ich mitygacji – uniknij kosztownych błędów, zwiększ skuteczność, obniż koszty i przyspiesz podbicie rynku brytyjskiego
  • Poznaj kulturę biznesową, skuteczne techniki i narzędzia marketingu i sprzedaży, oraz zagadnienia formalno-prawne
  • Opracuj konkretny, wykonalny, realistyczny i sprytny plan działania – dopasowany do specyfiki Twojego biznesu.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji, albo porozmawiać o planach rozwoju Twojej firmy. Chętnie poznamy Wasze produkty i usługi, porozmawiamy i odpowiemy na Twoje pytania.

Pomóż nam wspierać polskie firmy i udostępnij (dziękujemy!)