Pakiet „Rekonesans”

Pakiet „Rekonesans” to (zależnie od Twoich potrzeb) co najmniej 20 godzin tygodniowo – ekwiwalent 0.5 osoby zatrudnionej w pełnym wymiarze godzin – z tym że praca wykonywana jest przez 2 lub 3 wysokiej klasy specjalistów działających jako zgrany i skuteczny zespół, który jest w stanie efektywnie i szybko wykonać  wysokiej jakości działania prowadzące do osiągnięcia zamierzonego celu.

Ten nasz „najmniejszy” pakiet to sprytny, łatwy i bezpieczny sposób na wykonanie pierwszych (być może nieco nieśmiałych) kroków na drodze do skutecznej ekspansji zagranicznej. Pozwala on na weryfikację założeń, przetestowanie planów i metod ekspansji, oraz zgromadzenie doświadczenia i wiedzy poprzez badania rynkowe i praktyczne działania zaczepne.

Rezultat to głębokie zrozumienie uwarunkowań rynkowych, sytuacji konkurencyjnej i preferencji Twoich klientów, oraz mocnych i słabych stron Twoich produktów i usług w kontekście rynku brytyjskiego.

Pakiet „Rekonesans” zawiera:

  • Badanie rynku: sytuacja konkurencyjna, kanały sprzedaży, potencjalni partnerzy i przede wszystkim klienci – badania wtórne (analiza) i pierwotne (ankiety i wywiady z klientami)
  • Wstępne działania marketingowe i sprzedażowe prowadzone przy użyciu współdzielonych zasobów w ograniczonym wymiarze godzin
  • Przygotowanie szczegółowej, praktycznej i skutecznej strategii wejścia na rynek na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczeń – zawierającej strategię cenową, marketingową i sprzedażową, oraz plan dalszych działań.

Pakiet „Rekonesans” rekomendujemy jako „test drogowy” na ograniczony okres czasu (3,6 lub 12 miesięcy), oraz jako sprytną i efektywną kosztowo metodę na przygotowanie w pełni sprawdzonej i realistycznej strategii rynkowej, która drastycznie ograniczy ryzyko, przed podjęciem decyzji o najbardziej optymalnej drodze dalszego rozwoju na rynku UK.

Powyższy zakres pakietu „Rekonesans” opisany jest jako przykład. Wiemy że Twój biznes jest unikalny i jeśli nawiążemy współpracę przygotujemy dla Ciebie pakiet usług precyzyjnie dostosowany do specyfiki Twojej działalności, dostępnych środków, aspiracji i planów strategicznych.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji, albo porozmawiać o planach rozwoju Twojej firmy. Chętnie poznamy Wasze produkty i usługi, porozmawiamy i odpowiemy na Twoje pytania.

Pomóż nam wspierać polskie firmy i udostępnij (dziękujemy!)