Pakiet „Desant”

Pakiet „Desant” to (zależnie od Twoich potrzeb) co najmniej 40 godzin tygodniowo – ekwiwalent jednej osoby zatrudnionej w pełnym wymiarze godzin – z tym że praca wykonywana jest przez 3 lub 4 wysokiej klasy specjalistów działających jako zgrany i skuteczny zespół, który jest w stanie efektywnie i szybko wykonać  wysokiej jakości działania prowadzące do osiągnięcia zamierzonego celu.

Ten nasz pierwszy pakiet dający możliwość skutecznego rozwoju biznesu na Wyspach Brytyjskich, bez potrzeby ponoszenia wysokiego ryzyka i angażowania znaczących środków. W ramach pakietu otrzymujesz:

  • Opracowanie szczegółowej, realistycznej i skutecznej strategii wejścia na rynek brytyjski
  • Sprytną prezencję na Wyspach Brytyjskich bez wysokich kosztów stałych
  • Lokalny adres do odbioru korespondencji i telefon z rececjonistą (wirtualne biuro)
  • Wykorzystanie dedykowanych specjalistów INWAY we wspólnie ustalonym wymiarze godzin (wirtualna załoga)
  • Dedykowaną angielską stronę internetowa i kanały społecznościowe na LinkedIn, Twitterze i Facebooku (zależnie od strategii)
  • Praktyczne działania marketingowe i sprzedażowe prowadzone przez lokalnych specjalistów
  • Wsparcie i obsługę procesu sprzedaży przez lokalny zespół bez potrzeby podróży na etapach wstępnych
  • Obsługę prawna w przygotowaniu, negocjacji i wykonaniu kontraktów
  • Możliwość wsparcia prowadzonych projektów przez lokalny ekspercki zespół analityków, accountów i project managerów.

Pakiet „Desant” rekomendujemy dla firm o mniejszym budżecie, które myślą poważnie o wejściu na rynek brytyjski, ale wolą rozwijać swoją obecność na Wyspach stopniowo, ucząc się i ciągle udoskonalając proces w „zwinny” sposób, aby wypracować doskonałą formułę przed zwiększeniem skali natarcia.

Powyższy zakres pakietu „Desant” opisany jest jako przykład. Wiemy że Twój biznes jest unikalny i jeśli nawiążemy współpracę przygotujemy dla Ciebie pakiet usług precyzyjnie dostosowany do specyfiki Twojej działalności, dostępnych środków, aspiracji i planów strategicznych.

Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji, albo porozmawiać o planach rozwoju Twojej firmy. Chętnie poznamy Wasze produkty i usługi, porozmawiamy i odpowiemy na Twoje pytania.

Pomóż nam wspierać polskie firmy i udostępnij (dziękujemy!)